O nás – kontakty


Jezdci Jundrov

hrací místnost :  ÚMČ Brno-Jundrov, Veslařská 56, 637 00 Brno

e-mail: jezdcijundrov@seznam.cz

tel: 602 822 769
IČ: 01659804

Fio banka, a.s. č.ú.: 2700417199/2010

Seznam členů klubu

 

Podpořte nás  při nakupování v internetových obchodech, aniž by Vás to stálo jedinou korunu navíc.

 • Pokud nakupujete na internetu a chcete nás zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat
 • Tento pomocník při návštěvě internetového obchodu zařídí to, že část Vaší útraty poputuje na podporu našich aktivit
 • Pokud si pomocníka nepřidáte, je třeba před každým nákupem navštívit stránky http://dobromat.cz
  • Na stránce vyberte obchod, ve kterém chcete nakoupit a naši organizaci
  • Následně budete přesměrováni do vybraného internetového obchodu, v němž můžete nakoupit
 • Obchod vyplatí z nákupu Dobromatu příspěvek
 • Dobromat ho poté pošle na náš účet a my ho použijeme na naši činnost

Důležité je vědět to, že cena nákupu zůstává stejná. Nezáleží na tom, zda se do internetového obchodu dostanete přes Dobromat nebo přímo. Používání Dobromatu Vás nestojí ani korunu navíc. I přes to nám však svým nákupem přispějete částkou ve výši několika %.

 

Jsme brněnský šachový klub, který vznikl teprve nedávno (v roce 2013), ale už jsme se stali pevnou součástí šachového dění na jižní Moravě. Máme přes čtyřicet registrovaných členů. V dlouhodobých soutěžích družstev hrají celkově čtyři naše týmy. Hrajeme soutěže od 1. ligy (A tým), přes krajské přebory až po městský přebor.

 

Tradičně organizujeme, či pomáháme s organizací několika turnajů. Mezi jinými pořádáme každoroční Memoriál Oldřicha Šípka, konaný vždy 28. září. Scházíme se (až na výjimky) každý čtvrtek ve školním roce vždy po 18. hodině v příjemném prostředí zasedací místnosti ÚMČ Brno Jundrov na Veslařské 56, kde probíhají klubová setkání, tréninky či turnaje.

Naši hráči coby trenéři pečují i o rozvoj mládežnického šachu. V naší hrací místnosti organizujeme šachový kroužek pro ty nejmenší šachové hráče. Máme více než 10 dětí, které se pravidelně účastní soutěží nejen v mládežnických kategoriích, ale  také v soutěžích dospělých. Děti se schází vždy ve čtvrtek od 17 hod. a též se pravidelně zúčastňují dětských šachových turnajů po celé jižní Moravě, např. krajského přeboru mládeže. Spolupracujeme také se šachovou školou Hříbata, která zejišťuje šachové kroužky při základních školách a stará se o více než 100 dětí.

Jsme vděčni našim partnerům za podporu naší činnosti, zejména děkujeme za finanční podporu městským částem Brno – Jundrov a Brno – Nový Lískovec a Statutárnímu městu Brnu.

Nechcete se k nám přidat i Vy?

 

Partie osobností – Antonín Továrek

 

 

 

 

 

 

 


2 komentářů k diskuzi “O nás – kontakty

 • Reply
  Jan Kolařík

  Zdravím web Jezdců,
  šlo by udělat něco s vaším RSS?
  Asi to prohnat validátorem a možná v nastavení (asi používáte generátor) nechat zapisovat jen hlavičky článků. V opačném případě to některé čtečky nerozdýchávají (hlavně iframe, tj. vložený přehrávač partií).

  Honza Kolařík
  admin kuřimských stránek

  • Reply
   Miroslav Pakosta

   Zdravím do Kuřimi, omlouvám se, že jste doposud nedostal odpověď, jako nově vzniklý klub máme dost práce s naprosto vším a tak si náš admin a asi ani nikdo jiný nejspíše nevšiml Vašeho příspěvku. Podíval jsem se na Vaše stránky a vidím, že problém máte asi vyřešený. Nebo ještě existuje?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>