Největší manévry v dějinách Jezdců už tuto neděli


Jezdci Jundrov už dokázali ledacos. Shromáždit plnou základní sestavu na klíčový zápas, vyhrát se silnějším soupeřem bez šesti prvních hráčů základní sestavy, porazit Střelice “B” 8:0, vypravit dva týmy na přebor republiky až do Liberce nebo dát téměř pokaždé dohromady 16 hráčů na souběžné zápasy 2.ligy a KP2.

Ale to, co se chystá na tuto neděli, je dosud největší logistická operace, která nemá v dějinách Jezdců obdoby. Výzva zní: zajistit 3 x 8, tedy 24 hráčů současně, pro 3 naše týmy. A zdá se, že by mise mohla dopadnout úspěšně. Tato teambuildingová akce se pak bude během sezóny ještě osmkrát, zpravidla jednou za 14 dní, opakovat.

Ano, už tento víkend začíná nová sezóna šachových družstev. Náš “A” tým by rád hrál v druhé lize o poklidné čelo tabulky, protože cokoliv níž v systému se třemi sestupujícími už zavání hrozbou sestupu. Ale bude to těžké, najít si místo na slunci ve vyrovnané soutěži se spoustou ambiciózních týmů od úpatí Vysočiny až po hranici se Slovenskem. K úspěchu nám jistě dopomohou nové posily Jarda Bureš, Jirka Musil a Petr Sedláček. Ostatní členové týmu se už dobře znají, takže ve fotbale by se dalo říct, že tým je dobře sehraný.

Béčko si v KP 2 nemůže klást jiný cíl než návrat do KP1. K tomu mu určitě pomohou Petr Buchníček, Saša Kočiščáková (Zvariková), ale také hráči, kteří se budou tu a tam v béčku rozehrávat, aby pak v áčku zazářili (Franta a Martin Růžičkovi, Michal, Olda, Zdeněk a další).

A céčko si klade za cíl na tuto sezónu, aby se scházelo v osmi. Uvidíte, že se pak výsledky už dostaví samy.

Tak nám držte v neděli palce při pokusu o zápis do šachové “Guinessovky” o největší počet současně hrajících Jezdců. O to, jak to dopadne, se s Vámi rádi podělíme na těchto stránkách.

 

Tonda T.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>