Gibraltar 2016. Nepřátel se nelekejte, na množství (a kvalitu) nehleďte…


Naše účast (Mirek Pakosta a Venca Fiala) na nejsilnějším openu na světě by se dala v titulku popsat vícero způsoby, např. „Zažili své Nagano“ nebo „Venca byl lepší, Mirek úspěšnější“, myslíme si ale, že parafrázovaný výrok Jana Žižky se asi hodí pro naše vystoupení na turnaji nejlépe.

Samotný turnaj začínal v úterý, my jsme však odletěli už v neděli. Jednak proto, abychom dalším členům našeho A-týmu ve 2. lize umožnili radost z vítězství nad Durasem :-D, hlavně ale proto, že jsme se chtěli na místě aklimatizovat a podniknout pondělní výlet do města Tanger v Maroku, proslulého z 20. století jako místa se snad největší koncentrací špiónů na počet obyvatel. Výlet se vcelku vydařil (viz foto), kladné zážitky však od počátku přebíjel výsledek našeho vzezření – totální útok místních lovců turistů od samotného připlutí trajektem do přístavu. Teprve po odražení útoků jsme si mohli užít atmosféry samotného města.

Dále viz přiložený soubor.Gibraltar 2016

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>